YEMEK

Kentpark – Mickey’s Burger

26 Haziran 2014

Ankara’da çoğu şeyi  AVM’lerde yapmaya başladık. Bununla birlikte güzel yemek mekanlarının AVM’lerde yer alması da kaçınılmaz. Kentpark’daki Mickey’s Burger de onlardan biri.

Dekorasyon gayet güzel, Ankara’nın güzel havalarından birine denk geldiğimiz için bahçede oturmayı tercih ettik..

Mickey's Kentpark Giriş

Aperatif olarak salsa sos ve nacho geliyor. Salsa sos fena değil normalde daha acı olmasını tercih ediyorum, nacho ise hazır cips.

Nacho ve Salsa

Naneli Limonata:

Naneli Limonata

Mac’n Cheese masaya gelen ilk tabak. Bana göre bir yemeğin içindeki malzeme ne kadar azsa lezzeti tutturmak da o kadar zor oluyor. Mac’n Cheese de onlardan biri. Maalesef Mickey’s de sınıfta kalanlardan. Sadece makarna ve cheddar sosu karıştırmakla gereken tadı yakalayamamışlar.

Mac & Cheese

Mickey’s hamburgerleriyle beğeni toplasa da bence esas bomba bu: Tavuk dürüm. Izgara tavuktan yapılan dürümde salatalık, havuç, karamelize soğan ve çedar peyniri var. Suyunu bırakabilecek lezzetlere sahip olmasına rağmen kıvamı gayet güzel. İçindeki malzemeler de salata da taze.

Mickey's Tavuk Dürüm

Emre’nin seçimiyse tabiki Mini Burgersden yana oldu. 3 tane mini burgeri et, et ve çedar ve tavuk olarak ayrı ayrı alabileceğiniz gibi isterseniz hepsinden birer tane de sipariş edebilirsiniz. Hangisini seçeceğine karar veremeyenler için ideal. Burgerler coleslaw ve baharatlı patatesle servis ediliyor. Etli olanların lezzeti güzel. Fakat mini burgerleri hem yemesi zor hem de porsiyon göz doyurmuyor. En güzeli siz seçiminizi tek bir burgerden yana kullanın 🙂

Mini Burgers
Mickey’s Burger güzel dekorasyonu ve yemekleriyle Avm’lerin içinde de keyifle oturabileceğiniz mekanlardan biri

Fiyat

Mini Burgers
Sadece Et -16 tl  Et & Çedar – 17 tl Tavuk – 15 tl Hepsinden – 16 tl
Mac & Cheese – 17.50 tl
Mickey’s Tavuk Dürüm – 17.50 tl

Mickey’s Burger Adres

Kentpark AVM Eskişehir Yolu 7.km Ankara

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply j.d. 20 Temmuz 2014 at 23:20

    Allah belasını versin o mac and cheese’in derim susarım ya. İnsan şu tabakta Fatma’nındı falan der ya, ne ayıp be kardeşim 😀

  • Leave a Reply