YEMEK

2014 Yılının En İyi 3 Hamburgeri

28 Aralık 2014

2014 ‘ün son demlerini yaşadığımız bu zamanlarda geçmiş günleri değerlendirmeye başladık. Eh bu anıların içinde elbette  Mayıs ayında yayına geçen blogumuzdaki yazılarda var. Yılın son günü 2014’ün en iyilerine yer vereceğimiz Pirelli Yıldızları yazısı karşınızda olacak. Ama önce…

Bu sene Bir Tatlı Bir Ekşi ‘nin hamburger yılı oldu. Biz de sizler için 2014’te yediğimiz en iyi 3 hamburgeri seçtik. Sizin bu sene en beğendiğiniz hamburger hangisiydi, yorumlarınızı bekliyoruz 🙂

3 – Günaydın Burger

Günaydın Burger en iyi hamburgerler listemize 3 numaradan giriyor. Günaydın Burger’in köftesi özellikle pişirme derecesinin güzel ayarlanmasıyla öne çıkıyor. Lezzeti de yerinde. İç malzemesi kaliteli. Listenin diğer üyelerine kıyasla fiyatları daha yüksek, ve patates kızartmasıyla servis edilmiyor. Daha detaylı bilgi için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

günaydın burger

2 – Timboo Cafe

Geldik listenin 2 numarası olan Timboo Cafe’ye. Menüsü oldukça geniş olan Timboo ‘da bizim her zaman favorimiz hamburger olmuştur. Yumuşacık ekmeği lezzetli. Köftesinin baharat dengesi iyi ayarlanmış. Sunumu da oldukça başarılı. Daha detaylı bilgi için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

timboo cafe hamburger

1 – Big Baker

Veee 2014’ün kazananı: Big Baker.  Big Baker Bahçelievler’de bulunan adını hamburgerleriyle duyuran bir mekan. Bu ünü bizce  de fazlasıyla hak ediyor. Kendi yapımları susamlı ekmekleri başarılı. Köftesi olabildiğince sade, lezzeti ön planda. İç malzeme seçeneği geniş ve kaliteli. Yanında sunulan baharatlı patateslerini de beğeniyoruz. Fiyatları da listenin 2 ve 3 numarasından düşük. Daha ne olsun diyor ve Big Baker ‘ı yılın en iyi hamburgercisi seçiyoruz. Umarız bu çizgilerinde devam ederler. Daha detaylı bilgi için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Big Baker Köz Patlıcanlı Hamburger

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply